3 účinné pomůcky ke cvičení doma.

fitnes zena skace svihadlo

Díky těmto 3 pomůckám můžete klidně a účinně cvičit i doma a nemusíte chodit do žádné posilovny… Tyto tři pomůcky nestojí tolik peněz, jako mnohé přístroje na cvičení, nezabírají tolik místa doma a cvičení na nich je účinné. Když budete cvičit s těmito pomůckami, tak Vaše postava má velkou šanci na pozitivní změnu! Nezapomeňte však, že pouze cvičení není všechno, je třeba upravit i stravování a pitný režim.

Švihadlo

Švihadlo zná každý, alespoň z mládí, ale kdo s ním skutečně cvičí pravidelně??? Je to poměrně levná cvičební pomůcka, ale její efekt na celé tělo je úžasný.

Fitness zena skace pres svihadlo

Klikněte zde a dozvíte se, zda je švihadlo vhodné při hubnutí, jak často s ním cvičit a jaké jsou výhody švihadla???

Díky švihadlu si zlepšíte celkovou kondici, výdrž, zpevníte svaly skoro na celém těle a navíc je to aktivita, díky které se naučíte ovládat své tělo (rytmus, přesnost…). Zakupte si kvalitní švihadlo a začněte ho pravidelně používat, už po krátké době spatříte na sobě změny k lepšímu.

Pokud jste začátečník, tak můžete začít s tímto videem, které Vám přiblíží správnost délky švihadla, pohyby rukama, výskoky a rytmus. Cvičte se švihadlem správně!

Kettlebell

Kettlebell je cvičební pomůcka, která Vám je známa možná z nějaké kreslené pohádky, má kulatý tvar s úchytkou pro Vaši ruku.

Fitness zena cvici s kettlebellem

Tyto pomůcky jsou v různých váhových kategoriích, pro různé zátěže. Díky cvičení s Kettlebell si dokážete zpevnit páteř, ruce, nohy a i břišní svalstvo.

Chcete-li ještě více informací o Kettlebell, tak klikněte sem a dozvíte se více…

Činky

Činky jsou také velmi vděčnou, cenově dostupnou a efektivní možností cvičení doma.

Fitness devce s cinkou

Cvičení s činkami může být zábava, díky nim si zpevníte především ruce, hrudník a také páteř. Činky jsou k dostání v různých váhových kategoriích na začátek si zajistěte lehčí činky, abyste se nepřetěžovaly nebo si neublížili…

Začátečníkům může pomoci právě toto video. Vizte a cvičte podle něj, abyste to naučili správně a efekt byl co nejlepší.

Jaké jsou výhody cvičení doma? Jak začít, na co si dát pozor, jak často cvičit a jsou zde i inspirativní videa, klikněte sem