2 cviky proti stresu které zaručeně fungují (plus video).

žena v strese

Stres, stres, stres všude samé spěchu, nervozita a rychlost… Chcete-li zůstat i nadále zdravý, tak se v tomto spěchu zastavte a přehodnoťte své cíle. Najít si čas na odpočinek a regeneraci je nesmírně důležitý. Naučte se stres ovládat a minimalizovat ho fakt na minimum.

Díky těmto cvičením se naučíte zvládat stresové situace, tak aby na Vás a Vaše zdraví neměly takový velký vliv… Dnes už každý dobře ví, že stres a neklid jsou z hlavních příčin spuštění různých onemocnění. Eliminujte stres a tělo bude podstatně zdravější…

1. Pravidelné dýchání

Klidný a pravidelný dech je základem zvládnutí každé stresující situace.

Vzpomínáte si na ten pocit, když se rozčilený nevíte ani nadechnout nebo právě naopak lapáte po dechu a Vaše srdce Vám jde vyskočit z hrudi??? Právě tento scénář se dá zvládnout tím, že se uklidníte, začnete dýchat hluboce a nosem. Při tom počítejte od jedna do čtyř a stále se soustřeďte pouze na svůj klidný, plynulý dech. Zaručeně Vám po pár minutách bude lépe.

žena relaxuje pravidelne dýcha

2. Jóga zaručeně proti stresu

Jóga je cvičení při kterém se uvolníte, nasbíráte novou sílu a stres nebude mít na Vás takový vliv.

Na cvičení jógy Vám stačí tiché místo, podložka a pohodlné oblečení. Jóga je cvičení klidu ale zároveň zklidňuje a nabíjí energií. Díky józe však nebudete jen klidnější ale i pevnější. V tomto linku najdete video podle kterého můžete cvičit a tak ovládnout svou mysl, dech, tělo a zároveň eliminovat tak vlivy stresu na Vaše tělo.

Nenechte se stresem pohltit… Ovládněte jej, eliminujte a tak na Vás nebude mít takový vliv. Dobrá nálada je to o co v tomto životě jde!