Kettlebell Vás dostane do formy!

Co to kettlebell jen může být??? Tento zvláštní “nástroj” Vám nabízí pevné tělo. Chcete ho mít? Díky Kettlebell si zabezpečíte: zvětšený podíl svalové hmoty, snížené hodnoty tělesného tuku, celkové zpevnění těla, odstranění bolestí páteře a… Zařaďte cvičení s kettlebell mezi své fitness aktivity a vypadejte úžasně…

Objevte s námi kettlebell! Kettlebell je cvičební pomůcka, kterou asi znáte zejména z pohádek nebo z cirkusu. Je to větší koule s rukojetí na uchycení. Tyto zátěže bývají dostupné v různých váhových kategoriích.

Pokud se i rozhodnete pro kettlebell, tak určitě na začátek volte lehčí váhy, abyste se vyhnuli přetížení či úrazu. Tak jako při každém sportu či aktivitě třeba být opatrný a jako začátečník je nejlepší si nechat poradit od odborníka. Pokud nemáte kontakt na odborníka, tak určitě postupujte opatrně, krok po kroku podle videí pro začátečníky. Riziko úrazu tady je minimální, ale pokud se budete střemhlav “ohání” Kettlebell, tak k tomu velmi snadno může dojít. Posloupnost a pravidelnost je zárukou všech pozitiv, které tato pomůcka má.

Výhody Kettlebell – proč se vyplatí Kettlebell

  • Zvýšení svalové hmoty těla
  • zpevnění těla
  • Snížení tuku v těle
  • Správné držení těla
  • Odstranění bolestí zad
  • Zlepšení koordinace pohybů
  • Větší pružnost těla

Jak začít s Kettlebell?

V první řadě je třeba si pořídit zmíněnou pomůcku kettlebell. Na začátek volte lehčí váhy, v obchodě Vám doporučí s čím bude nejlepší začít. Vyčleňte si na začátek 10 – 15 minut na toto cvičení. V počáteční fázi Vám stačí cvičit s kettlebell 2 krát do týdne. Každý týden pak můžete zvyšovat intenzitu cvičení o 3 – 4 minuty a plus jeden den navíc.

Cvičení s kettbell pro začátečníky

Když se dostanete na číslo 3 – 4 krát týdně po půl hodince, tak si můžete gratulovat. Vaše tělo se brzy bude tvarovat do očekávaných tvarů. Pokud při tomto cvičení změníte i skladbu stravy, pravidelnost a nutriční hodnoty přijatého jídla, tak víte i rychle zhubnout, se zároveň pěkným zpevněním Vašeho těla

Cvičení s kettlebell pro pokročilé

Posloupnost a pravidelnost je zárukou všech pozitiv, které kettleball pomůcka pro Vás má.

Není na co čekat. Vyskúšajtee cvičení s kettlebell a dostaňte se do formy. Bez ohledu na to, zda jste muž nebo žena, cvičení s kettlebell má jen samá pozitiva (samozřejmě při správné technice cvičení).