Cvičení na doma – procvičte si ruce, stehna a zadek v pohodlí domova!

Pokud i Vy patříte ke “nepriaznivcům” posiloven a raději byste cvičili v pohodlí domova, kde Vás nikdo nevidí, tak je pro Vás připraveno pár videí na inspiraci… Cvičit efektivně se dá i doma a ještě k tomu za pomoci vlastní váhy. Na cvičení doma nepotřebujete až tak velký prostor a drahé “mašiny”. V následujících videích se můžete inspirovat cviky, které jsou zaměřeny na ramena (ruce), stehna a hýždě. Po měsíci až třech pravidelného cvičení, byste měli zaznamenat první pozitivní výsledky, tak směle do toho!

Cviky zaměřené na ruce

Ženy ve většině případů zajímají jiné partie jako ruce, například břicho či zadek…

Mladá žena cvičí jogu, robí Push ups nebo press ups cvičení

Pokud chcete mít pěknou postavu a hlavně symetrickou, tak nezapomínejte i na tuto partii. Vypracované ruky krásně vyniknou v letních šatech nebo odvážnějším topu, zapracujte na tom už předčasně!

Cviky zaměřené na zadek a stehna

A přišli jsme ke partiím, s nimiž je asi většina žen nespokojená…

Mnohé z nás trápí nepěkná celulitida, která hyzdí zadek a i stehna. Díky těmto cvikům, ale samozřejmě i změně složení jídelníčku, víte zapracovat na této partii do požadovaného stavu. Pokud i nemáte zrovna celulitidu, tak Vám tyto cviky dopomohou zpevnit Vaše pozadí a stehna. Cviky na zadek a stehna třeba dělat pravidelně a pokud chcete zvýšit efekt, tak zapojte i například rychlou chůzi, běh nebo klasickou chůzi. Budete se cítit ale i vypadat lépe!

UPOZORNĚNÍ

Pokud chcete, aby měly tyto cvičení skutečný efekt, tak musíte změnit i své stravování, aby tam bylo dostatek všech živin. Dále je třeba upravit i pitný režim, protože celulitida je kromě nadbytečného tuku i zadržena voda.